Mezoterapia Włosów i Skóry Głowy

przez SposobyNaLysienie.pl Posted on 568 wyświetleń 0 komentarzy

Gęste, długie, a przede wszystkim zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Niejeden mężczyzna też chciałby móc pochwalić się modnym uczesaniem, zamiast zakolami czy prześwitem na czubku głowy. Każdy chciałby mieć mocne, błyszczące włosy, ale niestety nie wszyscy mogą się nimi cieszyć. Dlatego, jeżeli ktoś ma tego typu problem, powinien zdecydować się na stosowanie jakiejś skutecznej metody, czy zabiegu, który wpłynie na poprawę kondycji włosów. Takim jest bez wątpienia mezoterapia igłowa skóry głowy.

Atrakcyjne Włosy Zależą od Pielęgnacji Skóry Głowy

Wydaje się, że kiedy włosy wypadają, są słabe, rozdwajają się i w ogóle tracą atrakcyjny wygląd, trzeba na nie działać i przede wszystkim na cebulkę. Tymczasem okazuje się, że w tych okolicznościach należy wpływać na skórę głowy i to od jej pielęgnacji powinno się rozpocząć jakiekolwiek działania w tym konkretnym kierunku. Stąd poleca się wspomnianą na wstępie mezoterapię igłową skóry głowy.

Mezoterapia w Kilku Słowach

Zabieg, który jest popularnie nazywany mezoterapią igłową skóry głowy, jest polecany w dwóch sytuacjach – w momencie, kiedy dochodzi do utraty włosów, a także chcąc działać profilaktycznie. Tym sposobem są podawane specjalne substancje, które pobudzają wzrost, a także hamują łysienie. Trzeba również podkreślić, że zawsze zestaw jest dobierany indywidualnie, zgodnie z potrzebami pacjentów. Na tej właśnie zasadzie do mieszków włosowych są wprowadzane takie substancje jak: biotyna, krzemionka organiczna, dekspantenol, minoksydyl, a także oligoelementy, witaminy oraz minerały, cząsteczki biostymulujące i czynniki wzrostu. Wszystko to sprawia, że włosy przechodzą regenerację, odbudowę oraz wzmocnienie. W ten sposób poprawia się ich stan.

Mezoterapia Igłowa Skóry Głowy – Wskazania

Jeżeli ktoś zauważa u siebie wypadanie włosów na skutek zmian hormonalnych, nieprawidłowego odżywiania się, ciąży i laktacji, a także stresu i długotrwałego przebywania na słońcu, może spokojnie poddać się danemu zabiegowi. Do zabiegu kwalifikuje także łysienie typu męskiego oraz łysienie plackowate.

Kto nie Powinien Poddawać się Mezoterapii

Są osoby, które choć by chciały, nie mogą poddać się zabiegowi. Do tych osób należą kobiety w ciąży oraz karmiące, alergicy, osoby chore na cukrzycę, przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, obarczone chorobami nowotworowymi, mające gorączkę czy stany zapalne skóry.

Jak Często Powinno się Poddawać Zabiegom?

Mezoterapia powinna przyjąć formę 6 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Po ich ukończeniu przeprowadza się jeszcze sesję przypominającą, która składa się dokładnie z 4 zabiegów wykonywanych raz w miesiącu. Warto w tym miejscu dodać, że mezoterapia jest zabiegiem bezpiecznym. Praktycznie każdy, kto ma taki problem z włosami, może z tego zabiegu skorzystać. Oczywiście poza osobami, które uwzględniono w kategorii osób z konkretnymi przeciwwskazaniami.

Co zamiast zabiegów?

Rekomendujemy Profolan. Najlepsze tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn.

Jak działa Profolan?

 – kapsułki blokują DHT,

– wzmacniają włosy oraz poprawiają ich ogólną kondycję,

– nadają blask, atakże wytrzymałość.

Profolan zawiera opatentwaną formułę Grow3 opracowaną wyłącznie na bazie naturalnych i bezpiecznych dla zdrowich składników, każdy z nich skutecznie stymuluje porost włosów.

Zamów Profolan

No votes yet.
Please wait...

Author

SposobyNaLysienie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *